ckyapı hakkında...
1986 yılından günümüze kusursuz mutfaklar sunar...

Firma kurucusu Celal Kırcı, şahıs olarak 1986 - 1991 yılları arasında o dönem sektör lideri Uran Mutfak ekibi ile çalışmıştır. 1991 - 1993 yılları arasında Türk Demirdöküm Fabrikaları A.Ş. firması ile Alman mutfak markasının Türkiye genelinde satış ağının kurulması sürecini yönetmiştir. 1993 yılında ithal mutfak sektörünün en başarılı şirketlerinden CK YAPI firmasını kurmuştur. Şu anda Cemil Topuzlu cd. 45-C Çiftehavuzlar adresindeki 170m2'lik kendi mağazasında 2009 yılından günümüze hizmet vermektedir.  CK YAPI mağazamızda hazır mutfak mobilya ürünleri konusunda dünya lideri SieMatic ürün mutfaklarının satışı yapılmaktadır.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamızı dünya lideri bir firmanın kaliteden ödün vermeyen yapısı belirlemektedir. SieMatic firmasının konusunda tartışılmaz dünya lideri olması ve Türkiye pazarında firmamızı seçerek yol alması CK YAPI'nın kaliteden ödün vermeyen yapısının başarısıdır.  Sizde kalite politikamızda yer alan iş anlayışımız ve sorunsuz çözümler için doğru yerde bulunuyorsunuz..

SieMatic, Felsefemiz: Öncelikle Kalite...
Öncelikle Kalite...

Mutfakla SieMatic arasındaki fark nedir biliyor musunuz? Mutfakta yemek pişirilir. SieMatic'te ise yemek pişirmek bir tutkuya dönüşür. Yemek pişirme zevkinin yanısıra, SieMatic mutfağınızın her gün tadını çıkarırsınız. Yeriniz ve bütçeniz ne olursa olsun, neredeyse sınırsız tasarım seçeneği sunuyoruz. Biz buna “SieMatic İç Mimarisi” diyoruz. Ama SieMatic'inizi eşsiz kılan başka şeyler de var. İlk bakışta hemen belli olmayan değerleri, sayısız detayın içinde bulmak mümkün. Biraz dikkatli bakınca, kalitedeki farklılıkların tahmin edebileceğinizden daha belirgin olduğunu göreceksiniz.

 
Bunun tek sebebi, işçilik kalitesi ve kişiye özel tasarım değil. Tasarımdaki yaratıcı unsurlar ve kullanım kolaylığı sağlayan özellikler SieMatic'i diğerlerinden farklı kılar. SieMatic yenilikler getirmeye, daha çekici ve daha rahat mutfaklar tasarlamayı sürdüyor. Başkaları er ya da geç yaptığımız yenilikleri taklit edecektir. Ama SieMatic markası ve onun temsil ettiği kalite olmadan, bazı değerlerden vazgeçmiş olursunuz: Satıştan önce ve sonrasında kişiye özel tasarım ve dekor, kalite, tasarım uzmanlığı ve müşteri hizmetleri. Bir SieMatic sahibi olmak sizi rahata erdirir. Yeni satın aldığınız mutfağın, hemen yarın modasının geçmeyeceğinden emin olursunuz.

SieMatic Türkiye temsilcisi

CK YAPI

SieMatic, The Philosophy

SieMatic - CKYAPI - The Philosophy 

‘Preferably the best: Quality has always been our philosophy. Even after years of daily use, a SieMatic will still look like new. This is a direct result of using the highest quality materials, employing precision workmanship, and having a stringent quality control system before, during and after the manufacturing process, At SieMatic, we inspect the product at each production stage more rigorously than stipulated by industry standards, For example, some materials on the market are not offered by SieMatic for quality and safety reasons, Independent institutes have confirmed time and again that SieMatic kitchens are in fact among the very best.
SieMatic’s unparalleled quality is not only due to the highly skilled employees and the state-of-the-art production technology, but also to the depth of experience and know-how of our company, Since 1929, SieMatic has been manufacturing first-class kitchen furniture – and nothing else.’

Haberler
Bizden Haberler...

Yep yeni.. 2013 SieMatic..
Teknoloji ile bütünleşen 2013 yenilikleri ile yeni mutfağınızda yaptığınız işten zevk alın..  PDF Broşürümüz için tıklayın...
05.10.2012 - PDF Broşür

CK YAPI 1994'den beri bünyesindeki markalı mutfak sistemleri, çağdaş tasarımlarıyla mutfağınıza yeni bir görünüm sunar.
Sizde en son kreasyon SieMatic mutfak sistemleri için mağazamızı görmeye gelebilirsiniz...
24.09.2012

Ne dediler?
Değerli müşterilerimizden birbirinden değerli yorumlar...

picture

Değerli Müşterilerimiz
Müşterilerimizin yorumlarını yakında burada okuyabileceksiniz... 

picture

Değerli Müşterilerimiz
Müşterilerimizin yorumlarını yakında burada okuyabileceksiniz...